Česká Čermná
|
změna č. 1 ÚPO Česká Čermná
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 6 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
2. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚP Židovice
|
17. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 1 ÚPO Bohuslavice
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚPO Vrbice
|
2. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
změna č. 2 ÚP Borohrádek
|
21. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPSÚ Týniště nad Orlicí
|
16. 3. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚPO Lišice
|
13. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
ÚP Střezetice
|
25. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
změna č. 1 ÚPO Chleny Krchleby
|
1. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 3 ÚP Úbislavice
|
6. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚPSÚ Čestice
|
9. 10. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 1b ÚPO Jasenná
|
19. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
ÚP Světí
|
16. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 2 ÚPSÚ Přepychy
|
1. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚP Holovousy
|
18. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚPO Slatina nad Úpou
|
20. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚP Račice nad Trotinou
|
21. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚPSÚ Broumov
|
18. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
ÚP Úpice
|
17. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
změna č. 2 ÚPO Lužany
|
21. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
změn č. 2 ÚP Syrovátka
|
22. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Malé Svatoňovice
|
změna č. 3 ÚP Malé Svatoňovice
|
18. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
změna č. 2 ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
1. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚPO Hrádek
|
17. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
17. 3. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
ÚP Dobřany
|
15. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚP Jičíněves
|
28. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
změna č. 1 ÚP Vysoká nad Labem
|
5. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
změna č. 4 ÚPO Roudnice
|
11. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačalky
|
ÚP Bačalky
|
30. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Byzhradec
|
ÚPO Byzhradec
|
20. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podbřezí
|
22. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚP Batňovice
|
17. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
RP území mezi ul. Nádražní, B. Němcové a TGM, N. Město nad Metují
|
9. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
ÚP Veliš
|
18. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
ÚP Tetín
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. III. Libáň ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
19. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
ÚP Sobčice
|
2. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Kalná
|
ÚP Dolní Kalná
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
ÚP Černčice
|
20. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚP Dolní Radechová
|
24. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kopidlno
|
29. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 13 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
8. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚP Černožice
|
23. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
ÚP Velké Svatoňovice
|
20. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚPO Polom
|
18. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
ÚP Mladé Buky
|
8. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
ÚP Zlatá Olešnice
|
16. 8. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílá Třemešná
|
ÚP Bílá Třemešná
|
26. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|