Borovnička
|
ZÚ Borovnička
|
11. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary, lokalita V-Z7 a V-Z8
|
11. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚS Ulice U chlumeckých hranice - Nepolisy
|
28. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
ÚS Úlibice - ÚS lokalita BV - Z01
|
9. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
ÚS Pecka rozvojové ploch Z10P a Z60P - lokalita Lhota
|
4. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚS zastavitelná plocha Z15 (dle ÚP Lukavice)
|
16. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS zastavitelná plocha Z8
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Výstavba rodinných domů - Pod cukrovarem - Syrovátka
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS Hořice - Studie uspořádání dopravní infrastruktury v subregionu města Hořice v návaznosti na přípravu trasy dálnice D35
|
20. 2. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokalita Z2.15, k.ú. Dobruška
|
5. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
ÚS Rokytnice v Orlických horách, lokalita Z2
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoký Újezd
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚS Záměl - zastavitelná plocha Z3
|
20. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
ÚS zastavitelných ploch Z16 a Z111 Teplice nad Metují
|
13. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Vrchoviny - území S3
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS plochy Z19a, Z19b
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS lokalita Z8 Smržov
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
změna č. 1 ÚP Jívka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zh1
|
28. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - zastavitelná plocha Z10a, Z10b, Z10c, Z10d, Z10e (US3)
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změny č. 1 ÚPSÚ Dřevěnice
|
10. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Zelenecká Lhota
|
ÚP Zelenecká Lhota
|
8. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
29. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 2 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
30. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 87
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚP Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 165
|
21. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
změna č. 1 ÚP Sedloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 3 ÚPO Bohuslavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚPSÚ Vrchlabí
|
18. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z23/n Územního plánu Náchod
|
8. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 238
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice Za školou 2020 - plocha N-Z21, N-Z44, N-Z45, N-Z47
|
5. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Údrnice
|
změna č. 1 ÚP Údrnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z8
|
26. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Podzámčí
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice - lokalita Z1, Z2 a P1
|
19. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
Změny a doplňky ÚPSÚ Holovousy
|
21. 4. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|