Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13a
|
3. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
23. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS revitalizace parku Jiráskovy sady
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 3 ÚP Velké Poříčí
|
17. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚP Dobruška
|
3. 7. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
15. 5. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
17. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
změna č. 1 ÚPSÚ Bystré
|
10. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6
|
11. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 2 ÚP Dolní Branná
|
8. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
změna č. 1 ÚPO Mlékosrby
|
5. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚS Bartošovice v Orlických horách, zastavitelné plochy ZB8
|
12. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 4 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokality Z19, Z20a, Z20b - jižně od Palackého ulice
|
18. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
ÚPM Police nad Metují
|
14. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚPSÚ Kosice
|
29. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Zlatá Olešnice
|
24. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 3 ÚPO Rychnovek
|
29. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚPSÚ Nový Bydžov
|
24. 10. 1991
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚPO Chotěvice
|
25. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
změna č. 1 ÚP Vidochov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚP Potštejn
|
15. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚS Železnice - Těšín - lokalita T3S
|
14. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 43
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚPO Obědovice
|
20. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčkovice v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚP Vlčkovice v Podkrkonoší
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
ÚPSÚ Dolní Radechová
|
11. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 2 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
ÚP Třebihošť
|
19. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita Z7
|
21. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 6
|
8. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚPO Stěžery
|
7. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z5, Z6
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Seifertova
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
16. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedliště
|
ÚP Sedliště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
změna č. 2 ÚPSÚ Červená Hora
|
22. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
6. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚPO Jahodov
|
5. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
ÚP Střezetice
|
25. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
4. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 4 ÚPO Kramolna
|
14. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS2 Sendražice, zastavitelná plocha Z11 (2023)
|
27. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 126
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|