Divec
|
ÚS1 Divec - lokalita Sever
|
24. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 7 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
11. 10. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Radostov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
změna č. 1 ÚPO Nepolisy - Zadražany - Luková
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚS veřejných prostranství "Ulice V Kopečku a Malé náměstí v Broumově"
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna č. 1 ÚP Újezd pod Troskami
|
27. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
změna č. 2 ÚPO Pecka
|
3. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚPO Lukavice
|
27. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚS Výrava
|
10. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
změna č. 2 ÚP Synkov-Slemeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS veřejného prostranství, revitalizace Komenského ulice, Tyršovy ulice a chodníku na Masarykově náměstí
|
11. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚPSÚ Lánov
|
26. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - lokalita 1, 4
|
28. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 2 ÚP Lužec nad Cidlinou
|
10. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 4 ÚP Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
ÚPO Ledce
|
28. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚPO Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
změna č. 1 ÚPO Zaloňov
|
11. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice - lokalita P1 a část Z6
|
14. 1. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Krčínské návrší
|
11. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 2 ÚP Lhota poid Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 2 ÚPO Velké Petrovice
|
12. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚPO Smržov
|
19. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 2a ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
30. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
ÚPO Jívka
|
15. 1. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 2 ÚPM Trutnov
|
15. 9. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
změna č. 1 ÚPO Rožnov
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 18
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - Želí
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Sobotka plocha Z6
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 3 ÚPO Dolní Přim
|
19. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kněžnice
|
ÚP Kněžnice
|
2. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
2. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS lokality 3 (c1) Černilov
|
29. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, u Olešnice) - r. 2022
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚP Pohoří
|
10. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobín
|
ÚP Zdobín
|
15. 7. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Koruna
|
20. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 6 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X3 (zastavitelné plochy Z10, Z12, Z13, Z14, Z15) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Žďár nad Orlicí
|
8. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 2 ÚP Bílý Újezd
|
10. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 3 ÚP Trutnov
|
2. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
ÚP Nový Ples
|
21. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 106
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|