Tetín
|
ÚP Tetín
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
27. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚPSÚ Bystré
|
21. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
změna č. 1 ÚPO Velké Svatoňovice
|
4. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhoty u Potštejna
|
změna č. 2 ÚP Lhoty u Potštejna
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
ÚPO Sobčice
|
21. 8. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
ÚP Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
změna č. 1 ÚPO Mladé buky
|
27. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Trutnov - Nové Dvory
|
2. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚP Bartošovice v Orlických horách
|
23. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Káranice
|
změna č. 1 ÚPO Káranice
|
12. 8. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚP Rtyně v Podkrkonoší
|
13. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS změna trasy regionálního biokoridoru RK800
|
31. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-10 a plochu přestavby P1-3, Solnice
|
1. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Jičín, Holín, Valdice, Čejkovice
|
27. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚS Územní studie lokalit Z2/7, Z2/8 a Z2/MK Blata
|
1. 7. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
změna č. 1 ÚP Konecchlumí
|
21. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 12 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
8. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Nové Město nad Metují
|
11. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
změna č. 2 ÚP Velké Svatoňovice
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Chomutice
|
ÚPO Chomutice
|
16. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 2 ÚP Police nad Metují
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Žacléř
|
změna č. 1 ÚPM Žacléř
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 16
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 2 ÚP Nový Bydžov
|
13. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilantice
|
ÚPO Vilantice
|
7. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zp1, Zp2
|
18. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚP Třebechovice pod Orebem
|
11. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS 12 RD Na Malé Straně v Černilově
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Libotov
|
ÚPO Libotov
|
8. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
23. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 10 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z3
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚP Třebnouševes
|
18. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 3 ÚPO Říkov
|
27. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
změny č. 5 UPSU Libuň
|
10. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚP Stěžery
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
změna č. 1 ÚPO Chvalkovice
|
17. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS Praskačka - lokalita Z13-B
|
7. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚPO Žernov
|
15. 4. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
změna č. 1 ÚPO Králíky
|
16. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Sekeřice
|
ÚP Sekeřice
|
5. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 99
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚP Očelice
|
30. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 3 ÚPO Vlkov
|
20. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
Územní studie ÚS3
|
26. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Dřevěnice
|
9. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 11 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 174
|
25. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Olšenice v Orlických horách
|
16. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|