Vitiněves
|
RP Vitiněves, lokalita Hradčany - NEDOKONČENO
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚP Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
21. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPSÚ Čermná n. Orlicí
|
19. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z3, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ZÚ Cholenice
|
17. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. VII. ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
4. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
RP Janské Lázně - Protěž
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nová Paka
|
2. 8. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dobruška
|
14. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
ZÚ Obce Maršov u Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 305
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Rybná nad Zdobnicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚPSÚ Mlýnec
|
30. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚPSÚ Potštejn
|
14. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. I.
|
26. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ZÚ Borovnice
|
16. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatiny
|
změna č. 1 ÚPO Slatiny
|
9. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 4 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
17. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS veřejného prostranství revitalizace ulice St. Suchardy
|
11. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny I. ÚPSÚ Jinolice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
ÚPSÚ Hronov
|
15. 12. 1988
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ZÚ Choustníkovo Hradiště
|
2. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
změna č. 2 ÚP Kosice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
UrbS obce Horky
|
30. 12. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
ÚP Samšina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 3 ÚP Nechanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
19. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 3 ÚP Božanov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚPSÚ Pěčín
|
15. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
6. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ZÚ Čermná
|
18. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 138
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
ÚP Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z15, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 3 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
23. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚP Lišice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ZÚ Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dobruška
|
28. 6. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
ÚPO Hořičky
|
13. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 248
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚPSÚ Rybná nad Zdobnicí
|
7. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
změny II. ÚPSÚ Choteč
|
12. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. III.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
změna č. 1 ÚPO Osice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 3 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
21. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - lokalita
|
5. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|