Zlatá Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Zlatá Olešnice
|
24. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 36
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚP Nový Bydžov
|
22. 11. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
změna č. 1 ÚP Vidochov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚP Dolní Přím
|
26. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5 - Změna 04/2021
|
20. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 4 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
25. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚP Černilov
|
11. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
změna č. 1 ÚPO Libošovice
|
14. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčkovice v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚP Vlčkovice v Podkrkonoší
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
ÚPSÚ Dřevěnice
|
4. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 1 ÚP Staré Buky
|
9. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15 - změna č. 1
|
15. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚP Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 1 ÚP Třebihošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚP Olešnice (Kostelec nad Orlicí)
|
12. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚP Vrchlabí
|
24. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
5. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Nová Tepna Náchod
|
15. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚP Týniště nad Orlicí
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS07 Červený Kostelec lokality H-BI-02 Jestřebí
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚPO Lišice
|
13. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚP Heřmanice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 1 ÚPO Bohdašín
|
12. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1 (2021)
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
ÚPO Chleny a Krchleby
|
16. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
ÚPSÚ České Meziříčí
|
23. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 1 ÚP Sendražice
|
25. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 1 ÚPO Jasenná
|
7. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 1 ÚPO Svídnice
|
4. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚP Přepychy
|
14. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚP Kvasiny
|
16. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 196
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚS Slatina nad Úpou - lokalita VB4, ZB5, ZD4
|
29. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS Orlické Záhoří Pod Kunštátským hřebenem (ÚP zastavitelná plocha Zk18)
|
11. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Jestřebí
|
ÚP Jestřebí
|
11. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
změna č. 1 ÚP Vršovka
|
21. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmánkovice
|
ÚPO Heřmánkovice
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Lokalita Aldis
|
29. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 1 ÚP Všestary
|
4. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 1 ÚP Úpice
|
27. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚS Deštné v Orlických horách - Lokalita 14
|
12. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
změna č. 2 ÚPO Lužany
|
21. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota
|
8. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|