Vrbice
|
změna č. 1 ÚP Vrbice
|
4. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 10 ÚP Broumov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 UP Úpice - pořizování ukončeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - centrum
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
doplněk 1 ÚPSÚ Dobruška
|
11. 12. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vamberk
|
24. 5. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 307
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚS výstavby rodinných domů v lokalitě č. 26
|
3. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
změna č. 1 ÚPO Osice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 5 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
15. 12. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 ÚPM Trutnov
|
13. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokality Z25a, Z25b a Z26
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
RP Centrální zóna - Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
6. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Výstavba rodinných domů - Pod cukrovarem - Syrovátka
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Valdice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚPSÚ Pěčín
|
15. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPSÚ Čermná n. Orlicí
|
19. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z15, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ZÚ Cholenice
|
17. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
22. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
RP Janské Lázně - Protěž
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚP Lišice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
ÚPO Křinice
|
11. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dobruška
|
14. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚP Rašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 3 ÚPSÚ Vamberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Podbřezí
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ZÚ Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 RP území mezi ul. Nádražní, B.Němcové a TGM (dále jen RP Rychta)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 305
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚPSÚ Mlýnec
|
30. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPSÚ Mladějov
|
1. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ZÚ Borovnice
|
16. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 4 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
17. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemyčeves
|
změna č. 1 ÚP Nemyčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Pilníkov
|
26. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny I. ÚPSÚ Jinolice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
změna č. 1 ÚP Sobotka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ZÚ Choustníkovo Hradiště
|
2. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
změna č. 2 ÚP Kosice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
UrbS obce Horky
|
30. 12. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|