Vestec
|
ÚP Vestec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Sobotka plocha Z6
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
změna č. 3 ÚPO Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚP Mladějov
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚPO Klamoš
|
30. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 3 ÚP Trutnov
|
2. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Bartošovice v Orl. h.
|
2. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 a plochy přestavby P1 kú Rybná nad Zdobnicí
|
28. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Lokalita U Lva - plocha přestavby P8
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
změna č. 1 ÚP Liberk
|
16. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 1 ÚPO Stará Paka
|
3. 2. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
21. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 1 ÚPSÚ Pohoří
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 3 ÚP Zdobnice
|
19. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 3 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
21. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Chomutice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 2 ÚPO Potštejn
|
27. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice - změny 1999
|
30. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 31
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚP Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zh1
|
28. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
ÚP Mžany
|
31. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebešov
|
ÚPO Třebešov
|
21. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚP Ohnišov
|
2. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b - ZRUŠENA
|
26. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - U Družstva, lokalita č. 21
|
31. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚP Vrbice (JC)
|
12. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárkov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 7 ÚPSÚ Náchod
|
11. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
23. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
změna č. 2 ÚP Tutleky
|
8. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS Sadová - Plocha P4
|
25. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚS pro lokalitu budoucího golfového hřiště a zázemí, včetně stavby 6 bytových domů v katastrálním území Čistá v Krkonoších, městys Černý důl
|
14. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchovnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS regulace zístavby rozvojové plochy P101 Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem
|
14. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚPSÚ Nechanice
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 2 ÚP Úbislavice
|
28. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS14 Červený Kostelec lokality L-BI-02, L-PV-04, L-PV-09, L-PV-10
|
28. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
změna č. 2 ÚPO Lodín
|
3. 8. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmánkovice
|
ÚP Heřmánkovice
|
7. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
změna č. 1 ÚPO Nepolisy - Zadražany - Luková
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 2 ÚPO Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
změna č. 1 ÚP Kuks
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 ÚPO Úpice
|
10. 2. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS - Skuhrov, Březina - lokalita Zb2
|
27. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 2 ÚPSÚ České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|