Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
23. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
ÚPO Osice
|
18. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚPSÚ Vřesník
|
26. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
úz.plán kat. území Horní Lochov
|
2. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změna č. 2 ÚPSÚ Radim
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna I. ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
19. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚP Čestice
|
12. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
ÚP Lukavec u Hořic
|
6. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
ÚP Svoboda nad Úpou
|
15. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚP Nová Paka
|
14. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokalita Z5
|
19. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚP Divec
|
8. 10. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS X4 pro zastavitelnou plochu Z22, Slatina nad Zdobnicí
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
ÚP Lužec nad Cidlinou
|
22. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
změna č. 1 ÚP Šestajovice
|
25. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 6 ÚP Broumov
|
22. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Tyršova
|
2. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16) - aktualizace duben 2022 - ZRUŠENO
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - lokalita autobusového nádraží
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
změny č. 1 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
8. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
ÚPO Hřibiny - Ledská
|
13. 12. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚS Vysoké Veselí - lokalita Z1
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
ÚP Chleny
|
7. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - dodatek - aktualizace II.
|
10. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPM Dobruška
|
14. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
29. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚP Máslojedy
|
8. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚP Hořičky
|
27. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚPSÚ Těchlovice
|
18. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - park Krčín
|
4. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 4 ÚPSÚ Lhota pod Libčany - pokračování na základě zrušené zm. č. 4
|
11. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚPO Velké Petrovice
|
15. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
ÚP Dobřenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 2 ÚP Meziměstí
|
6. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
změna č. 1 ÚP Bačetín
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny II. ÚPSÚ Jinolice
|
18. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6
|
11. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 1 ÚP Klášterská Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 a plochy přestavby P1 kú Rybná nad Zdobnicí - NAHRAZENA NOVOU 28.6.2024
|
28. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z7 (Skalka II)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 2 ÚPSÚ Pohoří
|
8. 11. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
změna č. 1 ÚPO Zdelov
|
18. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|