Hořiněves
|
ÚP Hořiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
změna č. 2 ÚP Teplice nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 5 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Voda
|
ÚP Stará Voda
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Běleč nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 2 ÚPO Třebihošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
změna č. 1 ÚP Kratonohy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 3 ÚPO Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
ÚP Vršce
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 UP Úpice - pořizování ukončeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 3 ÚP Božanov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
změna č. 1 ÚP Lanžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - centrum
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 4 ÚPSÚ Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚPO Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z42, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 5 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚP Podhradí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 138
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
změna č. 1 ÚP Mostek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libotov
|
změna č. 1 ÚP Libotov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 5 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
ÚP Králíky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
změna č. 3 ÚP Křinic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
RP Borohrádek sever - Pod Pilou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změny č. 1 ÚPSÚ Radim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 3 ÚP Lázeně Bělohrad
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pilníkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 12 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚP Roudnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚP Zaloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚP Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
změna č. 2 ÚP Dobřany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
změna č. 1 ÚP Sobotka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
změna č. 1 ÚP Batňovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 305
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚP Vítězná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
změna č. 1 ÚP Černožice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
změna č. 1 ÚPO Židovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
změna č. 1 a úprava ÚPO Lukavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Horní Maršov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
ÚP Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změny č. 3 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|