Hořice
|
změna č. 3 ÚP Hořice
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚP Hrádek
|
15. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚP Nový Bydžov
|
14. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna č. 2 ÚP Újezd pod Troskami
|
14. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚP Podhradí
|
13. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS zastavitelné plochy Zb4 ÚP Opočno
|
12. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Trutnov - Nové Dvory
|
11. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 5 ÚP Vamberk
|
7. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
změna č. 1 ÚP Pecka
|
5. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS zastavitelné plochy Z24 a navazujících pozemků Trutnov
|
4. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z16
|
1. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚP Očelice
|
30. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoký Újezd
|
Územní studie pro zastavitelnou plochu Z3, Vysoký Újezd
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z22 - Krašov II.
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS Olešnice - lokalita Z1b
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS zastavitelné plochy Z2.12 a Z2.13 - lokalita Belveder v Dobrušce
|
28. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Říčky v Orlických horách
|
27. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚS lokalita RD Záhumna Černíkovice II. etapa - územní studie pro zastavitelnou plochu Z9
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z40 a Z41 Liberk - Rampuše
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 2 ÚP Machov
|
21. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 4 RP historického jádra města Jičín
|
20. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚP Dolní Přím
|
13. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
změna č. 1 ÚP Velká Jesenice
|
8. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
změna č. 3 ÚP Velké Svatoňovice
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 7 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 2 ÚP Zdobnice
|
1. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Žeretice
|
změna č. 1 ÚP Žeretice
|
28. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
změna č. 1 ÚP Šestajovice
|
25. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 - AKTUALIZACE 2023-06, Solnice
|
24. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚS Kocléřov (doplněk názvu: územní studie části zastavitelné plochy Z6KC)
|
19. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Malé Svatoňovice
|
změna č. 3 ÚP Malé Svatoňovice
|
18. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 4 ÚP Janské Lázně
|
15. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 7 ÚP Dobruška
|
5. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚP Miletín
|
2. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice, zastavitelná plocha Z8
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejného prostranství Centra obce Lánov
|
26. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Lukavec u Hořic
|
21. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčice
|
ÚP Vlčice
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚP Vrbice (JC)
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 4 ÚP Pilníkov
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 2 ÚP Police nad Metují
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
změna č. 1 ÚP Úhlejov
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
ÚP Smidary
|
12. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
změna č. 1 ÚP Hejtmánkovic
|
11. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - zastavitelná plocha Z10a, Z10b, Z10c, Z10d, Z10e (US3)
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, var. 2023 - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS - Jičín – lokalita stávajícího autobusového nádraží - změna č. 1
|
10. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|