Vysoká Srbská
|
změna č. 1 ÚP Vysoká Srbská
|
18. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS U5 - průmyslová zóna a plochy pro bydlení Kumburský Újezd
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bříšťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚP Špindlerův Mlýn
|
15. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 2 ÚP Lázně Bělohrad
|
11. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
změna č. 2 ÚPSÚ Smidary
|
28. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
změna č. 1 ÚPO Měník
|
13. 1. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Teplice nad Metují
|
8. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚP Hořičky
|
27. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚP Lhota pod Libčany
|
12. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
UPM Hronov
|
26. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
Územní studie - lokalita Z8
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Písek
|
změna č. 1 ÚPO Písek
|
19. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
změna č. 1 ÚP Dobřany
|
24. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny II. ÚPSÚ Jinolice
|
18. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 2 ÚPM Rtyně v Podkrkonoší
|
23. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačalky
|
ÚP Bačalky
|
30. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 6 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
9. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Byzhradec
|
ÚPO Byzhradec
|
20. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hynčice
|
ÚP Hynčice
|
15. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚPO Velká Jesenice
|
31. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
23. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚS Územní studie lokalit Z2/7, Z2/8 a Z2/MK Blata
|
1. 7. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚP Batňovice
|
17. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Vrchoviny - území S3
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
změna č. 2 ÚP Velké Svatoňovice
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 25
|
25. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
ÚP Dolní Lánov
|
30. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 2 ÚP Klášterská Lhota
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 2 ÚPO Vlkov
|
16. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 3 ÚPO Nahořany
|
16. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 144
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚPO Libřice
|
8. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 3 ÚPO Stěžery
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
23. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
UrbS obce Horky
|
30. 12. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 77
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 2 ÚPO Červený Kostelec
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS Jahodov - lokalita Z1
|
8. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 7 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚP Olešnice
|
3. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚPO Česká Skalice
|
25. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 8 ÚPO Jaroměř
|
26. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 2 ÚP Vrchlabí
|
6. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|