Čestice
|
ÚS změna trasy regionálního biokoridoru RK800
|
31. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
změna č. 2 ÚPO Lužany
|
21. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 5 ÚPO Vysokov
|
14. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
změna č. 1 ÚP Šestajovice
|
25. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚS Horní Maršov
|
20. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
ÚPO Nová Ves
|
16. 8. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚPO Borovnice
|
6. 10. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
ÚP Lanžov
|
3. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 5 ÚP Vamberk
|
7. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lakalita Z1
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
změna č. 2 ÚP Divec
|
3. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 2 ÚP Broumov
|
19. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
16. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
Územní studie Smiřice - lokalita Z8
|
21. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
změna II. ÚPSÚ Jičíněves
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 3 ÚPN SÚ Roudnice
|
24. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Humburky
|
ÚPO Humburky
|
19. 12. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 6 ÚPSÚ Podbřezí
|
7. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 10 ÚPSÚ Hořice
|
4. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚS Velké Petrovice - zastavitelná plocha Z1
|
20. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
11. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
ÚPSÚ Podůlší
|
13. 10. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚP Dobruška
|
16. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hostinné
|
změna č. 1 ÚPM Hostinné
|
12. 11. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. III. Libáň ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
19. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚPO Vestec
|
16. 1. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
změna č. 1 ÚP Dohalice
|
29. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
ÚP Mladé Buky
|
8. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Káranice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS plochy č. 019 (Z23 Horní Staré Město)
|
31. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
změna č. 1 ÚPO Barchov
|
8. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚP Rybná nad Zdobnicí
|
5. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚPSÚ Kopidlno
|
21. 8. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS 4 - "Javornická" Rychnov nad Kněžnou
|
24. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚP Žďárky
|
13. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 36
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 3 ÚPO Nový Hrádek
|
30. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚPO Vitiněves
|
28. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 1 ÚPO Dolní Přím
|
19. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS ÚS2 Mostek
|
22. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚP Židovice
|
17. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 106
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Černilov
|
11. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 1 ÚPO Librantice
|
22. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚPSÚ Vrbice, Stříbrnice
|
12. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 2 ÚPSÚ Náchod
|
24. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚS Třtěnice - lokalita Z1
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|