Jinolice
|
ÚP Jinolice
|
2. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
ÚPO Rožnov
|
20. 8. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 15
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6 (návrh 07/2021)
|
23. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Čálovice lokalita Z15
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚPO Dolní Přím
|
22. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 2 ÚP Klášterská Lhota
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 100
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Černilov
|
14. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokality Z25a, Z25b a Z26
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pohoří
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1f a Z1g a Z9 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS urbanisticko-architektonická studie v areálu bývalých kasáren Nové Město nad Metují
|
9. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 5 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ÚS zastavitelné plochy Z 09 Choustníkovo Hradiště
|
21. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Vřešťov
|
změna č. 1 ÚP Velký Vřešťov
|
16. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚP Potštejn
|
25. 2. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚP Mlékosrby
|
4. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚS lokalita Z6a, Z21 Žďár nad Orlicí
|
14. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
ÚS pro zastavitelné plochy Br1 a Br14, Bílý Újezd
|
24. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 2 ÚP Trutnov
|
16. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
změna č. 2 ÚPO Nový Ples
|
17. 3. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 104
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 1 ÚP Libňatov
|
14. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 3 ÚPO Vítězná
|
17. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 1 ÚPO Stará Paka
|
3. 2. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS lokality Z.rk.36 - sídliště Mírová
|
10. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 153
|
5. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárkov
|
ÚPO Stárkov
|
23. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 11 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
změna č. 2 ÚP Kostelecké Horky
|
30. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS Sadová - Plocha P4
|
25. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS04 Červený Kostelec lokality K-BI-13, K-BI-14 Družstevní - Sadová
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚP Janov
|
8. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 1 ÚP Česká Skalice
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady (nová)
|
27. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚS Třtěnice - lokalita Z1
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS Opočno - lokalita IV/1
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 154
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚP Lípa nad Orlicí
|
26. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 1 ÚP Strážného
|
23. 7. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚP Nechanice
|
15. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 3 ÚPO Sendražice
|
28. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č.1 územního projektu zóny Jižní svahy HK
|
24. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
ÚS 3 Na Vrších I. - Jaroměř
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚP Sukorady
|
17. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
ÚP Kunčice nad Labem
|
9. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 4 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
17. 3. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|