Hradec Králové
|
změna č. 262
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
změna č. 2 ÚPO Studnice
|
19. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
úz.plán kat. území Horní Lochov
|
2. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚPO Skalice
|
22. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚP Čestice
|
12. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
ÚP Javornice
|
8. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚPO Převýšov
|
22. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚPO Slatina nad Zdobnicí
|
29. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
25. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
ÚP Vršovka
|
29. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚP Divec
|
8. 10. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
ÚP Radíkovice
|
28. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 2 ÚP Nechanice
|
20. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
ÚP Úhlejov
|
5. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 6 ÚP Broumov
|
22. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
Územní studie Lovčice X3 - lokalita Z6 (BV)
|
9. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary, lokalita BZ, aktualizace 2022
|
23. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 1 ÚP Svídnice
|
11. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚPO Urbanice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota - změny I.
|
2. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Hořice
|
27. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚP Slavoňov
|
25. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPM Dobruška
|
14. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Rohenice
|
10. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 2 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
1. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 1 ÚPO Adršpach
|
15. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚP Hořičky
|
27. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
UPM Hronov
|
26. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovičky
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Jílovice
|
19. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká Srbská
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 3 ÚPN SÚ Roudnice
|
24. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
ÚP Nová Ves
|
11. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
změna č. 1 ÚP Bačetín
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 3 ÚP Vamberk
|
14. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hynčice
|
ÚP Hynčice
|
15. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
ÚP Podbřezí
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Martínkovice
|
ÚP Martínkovice
|
27. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚS centra města Špindlerův Mlýn
|
20. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 3 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
19. 7. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Meziměstí
|
14. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
ÚP Trnov
|
10. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 25
|
25. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
1. změna ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
4. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚP Klamoš
|
27. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚP Rybná nad Zdobnicí
|
5. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|