Všestary
|
změna č. 1 ÚP Všestary
|
4. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 1 ÚP Úpice
|
27. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
změna č. 2 ÚPO Lužany
|
21. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota
|
8. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 2 ÚP Božanov
|
20. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚPO Lázně Bělohrad
|
13. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Dobrá Voda u Hořic
|
12. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Slavoňov
|
5. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 44-BR Popovice - Popovičky, Jičín
|
21. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚP Špindlerův Mlýn
|
30. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
ÚP Březina
|
27. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
ÚPSÚ Rohenice
|
7. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
změna č. 1 ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
1. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita U Milety Hradec Králové
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 1 ÚPO Rodov
|
2. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚP Petrovice
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚP Vysoké Veselí
|
18. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
změna IV ÚPSÚ Jičíněves
|
28. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚPN SÚ Roudnice
|
10. 2. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z1 - změna březen 2019
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - Ukončena, nahrazena novou
|
7. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Podbřezí
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚPO Zachrašťany
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 2 ÚP Hořice
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚP Velká Jesenice
|
29. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 3 ÚP Dobruška
|
17. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Albrechtice nad Orlicí
|
4. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 1 ÚPO Trnov
|
13. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚP Bystré
|
9. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. III. Libáň ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
19. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Bašnice
|
ÚP Bašnice
|
9. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Kbelnice
|
změny č. 1 ÚPO Kbelnice
|
7. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Bohuslavice nad Úpou Z92
|
30. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPO Čermná n.O.
|
16. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 1 ÚPO Sovětice
|
20. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚS Podhradí - lokalita P5
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
ÚPO Zdelov
|
18. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kopidlno
|
18. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
RP městské památkové zóny
|
2. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
ÚP Velký Třebešov
|
13. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Metují
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 54
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 1 ÚPO Nový Hrádek
|
30. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
ÚPSÚ Dolní Radechová
|
11. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS ÚS2 Mostek
|
22. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, var. 2023 - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|