Přepychy
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přepychy
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS veřejného prostranství "Nad nemocnicí" (lokalita Z21/n, Z9/sm a P13/n + koridor ZDk4 Územního plánu Náchod)
|
23. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 184
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS zastavitelná plocha Z16 v Týništi nad Orlicí
|
30. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚPO Červená Třemešná
|
14. 1. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice - Za školou I.
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚP Česká Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
ÚPO Kunčice nad Labem
|
19. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Jeníkovice
|
19. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejných prostranství v ORP Vrchlabí, lokalita U sportovního areálu v Lánově
|
26. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 135
|
29. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostružno
|
ÚPO Ostružno
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevratice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚP Hradec Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚP Urbanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Brusnice
|
ZÚ Horní Brusnice
|
4. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - Nová Jugoslávská
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dílce
|
ZÚ Dílce
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá Úpa
|
ÚP Malá Úpa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 10 ÚP Broumov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín - nová
|
18. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 4 ÚPSÚ Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
ÚPSÚ Kacákova Lhota
|
1. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
ÚPO Rudník
|
12. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 2 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
19. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlístov
|
ÚPO Val a Chlístov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚPM Dobruška
|
4. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilečí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚPO Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z3, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚPO Sovětice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kohoutov
|
ÚP Kohoutov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z22 - Krašov II.
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚS lokalita Z6a, Z21 Žďár nad Orlicí
|
14. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 2 UP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z8 v k.ú. Praskačka
|
3. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 86a)
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚP Očelice
|
30. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚP Libošovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
ÚPSÚ Doudleby n. Orlicí
|
28. 9. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 1 ÚPO Staré Místo
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚP Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|