Všestary
|
ÚS Všestary, lokalita V-Z7 a V-Z8
|
11. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 1 ÚP Holohlavy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚS Dobrá Voda u Hořic - lokalita Z1/1 a Z38
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS - Jičín – lokalita stávajícího autobusového nádraží - UKONČENA PLATNOST
|
18. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
ÚP Rasošky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
16. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
ÚS urbanistická koncepce "Živá čtvrť"
|
20. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita Kopec svatého Jána Hradec Králové
|
5. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS zastavitelná plocha Z8
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
ÚS Valdice - lokalita Z5
|
18. 8. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokality č. 15, 16
|
28. 1. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
ÚPSÚ Podbřezí
|
28. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoký Újezd
|
Územní studie pro zastavitelnou plochu Z3, Vysoký Újezd
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 2 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
19. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚS-zastavitelé plochy Z3 a Z4 v Albrechticích nad Orlicí
|
27. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚS - lokalita II/6, k.ú. Bystré v Orlických horách
|
22. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS 1 zastavitelná plocha Z87 (Bojiště u Trutnova)
|
16. 2. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPSÚ Čermná n. Orlicí
|
19. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z42, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 a plochu přestavby P1-2, Solnice - ZRUŠENA k 24.10.2023
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 6 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 3 ÚPSÚ Kopidlno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚS Záměl - zastavitelná plocha Z3
|
20. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Zelenecká Lhota
|
ZÚ Zelenecká Lhota
|
22. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚP Dolní Přím
|
13. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita Z7
|
21. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Libotov
|
změna č. 1 ÚP Libotov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
29. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
změny č. 1 ÚPO částí obce Libuň , Březka, Jivany, Libunec
|
15. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS U lesa - Stěžírky, lokalita 31
|
6. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS Praskačka - lokalita Z13-B
|
7. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z18, Z19, Z86 a Z88, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 113
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohařice
|
ÚP Ohařice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčkovice v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚP Vlčkovice v Podkrkonoší
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚP Provodov-Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 12 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
změna č. 1 ÚPO Třebnouševes
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 178
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚP Červená Hora
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚP Náchod
|
30. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS zastavitelná plocha Z16 v Týništi nad Orlicí
|
30. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
změna č. 4 ÚP Křinice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 3 ÚP Javornice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|