Bystré
|
ÚPSÚ Bystré
|
21. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
ÚP Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 5 ÚPO Vysokov
|
14. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS změna trasy regionálního biokoridoru RK800
|
31. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
změny č. 4 ÚPO Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚPSÚ Záměl
|
18. 8. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 11
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
ÚPSÚ Kacákova Lhota
|
1. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zp1, Zp2
|
18. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 2 ÚPSÚ Záměl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS 12 RD Na Malé Straně v Černilově
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 1 a úpravy ÚPO Zdobnice
|
11. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z3
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
13. 7. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚP Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 6 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem, část Blešno
|
4. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Oblanov - zastavitelná plocha Z85 (nová)
|
20. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice - rodinné domy na pozemku 326/1, 326/2. 326/3, 326/9
|
2. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 99
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 1 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
ÚP Rychnovek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 174
|
25. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
změna č. 1 ÚPO Kovač
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedliště
|
ÚP Sedliště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
změna č. 1 ÚPO Židovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 2 ÚPO Vrbice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z5/sm územního plánu Náchod
|
1. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
ÚS Tutleky - Z35/BI a Z13/BI - U Rybníka
|
11. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 249
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1
|
18. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS2 Sendražice, zastavitelná plocha Z11 (2023)
|
27. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Podzámčí
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice - lokalita Z1, Z2 a P1
|
19. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 1 ÚP České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přepychy
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
změny II. ÚPSÚ Holovousy
|
12. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Zb6 - Skuhrov nad Bělou
|
16. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚPO Račice nad Trotinou
|
14. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
ÚP Brada-Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS jádrové území krajinné památkové zóny - I. etapa
|
4. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚPSÚ Dobruška
|
7. 10. 1991
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 44-BR Popovice - Popovičky, Jičín
|
21. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 ÚP Špindlerův Mlýn
|
12. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|