Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny 1999
|
15. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
změna č. 1 ÚPO Kovač
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚS Železnice - Těšín - lokalita T3S
|
14. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 106
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z1 a Z69, k.ú. Sedloňov
|
11. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice, zastavitelná plocha Z8
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 142
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Nová Tepna Náchod
|
15. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS07 Červený Kostelec lokality H-BI-02 Jestřebí
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1 (2021)
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Údrnice
|
ZÚ Údrnice
|
12. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 196
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚS Slatina nad Úpou - lokalita VB4, ZB5, ZD4
|
29. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS Orlické Záhoří Pod Kunštátským hřebenem (ÚP zastavitelná plocha Zk18)
|
11. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Lokalita Aldis
|
29. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚPO Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚS Deštné v Orlických horách - Lokalita 14
|
12. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 44-BR Popovice - Popovičky, Jičín
|
21. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
změna č. 1 ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
1. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita U Milety Hradec Králové
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚS - lokalita II/6, k.ú. Bystré v Orlických horách
|
22. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPSÚ Čermná n. Orlicí
|
19. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z32, Liberk
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 6 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚPO Sovětice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚS Podhradí - lokalita Z10
|
27. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 3 ÚPSÚ Kopidlno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdechovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS dopravního koridoru Dubinky - Nové Město nad Metují - Vrchoviny
|
10. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č.2 ÚPO Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚPO Nový Hrádek
|
23. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
změna č. 1 ÚP Vinary
|
16. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚP Dolní Přím
|
13. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS 2 Mostek
|
12. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - lokalita T13
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita Z7
|
21. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
29. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|