Stěžery
|
ÚS Stěžery - lokality 1.2 (Z27a-d) a 2 (Z28a-e)
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality P8 v Sedlici
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Metuje
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS veřejných prostranství Provodov-Šonov
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 5 (severně od kostela)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 5 ÚP Vrchlabí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS Petrovičky - lokalita Z64/SV
|
3. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 277
|
31. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
změna č. 5 ÚPSÚ Holín, změna č. 1 ÚP Horní Lochov, změny č. 1 ÚP Pařezská Lhota, změny č. 1 ÚP Prachov
|
18. 6. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚS zastavitelná plocha Z2 v Česticích
|
18. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Horní Maršov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS plochy X1 Slatina nad Zdobnicí
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS dostavby, přestavby a optimalizace zastavitelných ploch obce Divec
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změny č. 1 ÚPSÚ Radim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
změna č. 1 ÚP Pec pod Sněžkou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
změna č. 1 ÚP Kyje
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - Lokalita č. 2 U Trati - ZRUŠENO
|
20. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Prostřední Nová Ves
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16) - ZRUŠENO
|
23. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změny č. 3 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚP Roudnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS - Výstavba rodinných domů za Soklovnou - Častolovice III. etapa
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - Nová Jugoslávská
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 9 ÚP Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - park Oáza
|
4. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - severozápadní část, lokalita č. 1
|
31. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS veřejných prostranství v Rybné nad Zdobnicí
|
29. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 92
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚPSÚ Černilov
|
27. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X4 (protipovodňová ochrana plochy P72 - lokalita Bejkovna)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 5 ÚP Nové Město nad Metují
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Metují
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - lokalita T6p
|
9. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změny č. 146-1, 146-3
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚP Librantice
|
30. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS06 Červený Kostelec lokality - Vyšehradská
|
22. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚPO Janov
|
27. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚS k ÚPD Hejtmánkovice - zastavitelné plochy BV22 a BV6 - stavby RD
|
3. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚS 1 - Lokality Nad Pivovarem - Česká Skalice
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4
|
28. 5. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
změna č. 2 ÚPO Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. 1 ÚP Opočno
|
|
|
|
|
|
|
|
|