Stará Voda
|
ÚP Stará Voda
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 2 ÚPO Třebihošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 163
|
21. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS regulace zístavby rozvojové plochy P101 Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem
|
14. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
Územní studie US23 Červený Kostelec lokality O-BV-10
|
23. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 1 SÚP Jánské Lázně
|
22. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚP Vrbice (JC)
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z5/sm územního plánu Náchod
|
1. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 226
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1
|
18. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
změna č. 1 ÚP Kratonohy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - plocha Z9
|
31. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice, lokalita Z5 - I. etapa
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 2 UrbS Lokalita Aldis
|
25. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 3 ÚPO Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚPSÚ Holovousy
|
4. 3. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
ÚP Vršce
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚP Deštné v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
změna č. 2 ÚPO Brada - Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary, lokalita BZ, aktualizace 2022
|
23. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 UP Úpice - pořizování ukončeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
změna č. 1 ÚP Lanžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 2 ÚPSÚ Vamberk
|
28. 5. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - centrum
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - lokality 305-OS a 324-OS
|
16. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lejšovka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS Šalamounova 3-jih (US 06) Hořice
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita Podzámčí - Hradec Králové
|
20. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚPSÚ Vysoké Veselí
|
16. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 5 ÚP Dobruška
|
29. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS "systém parkování u žel. zast. Nová Paka město"
|
4. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 4 ÚPSÚ Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 3 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
31. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚPO Batňovice
|
12. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí - nedokončen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 195-1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Káranice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚPO Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z42, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 5 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚP Podhradí
|
|
|
|
|
|
|
|
|