Olešnice
|
ÚS Olešnice - lokalita Z1b
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 13 ÚP Vrchlabí - nedokončuje se samostatně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Nová Tepna Náchod
|
15. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 77
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS Orlické Záhoří Pod Kunštátským hřebenem (ÚP zastavitelná plocha Zk18)
|
11. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
změna č. 1 ÚPO Studnice
|
1. 7. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1 (2021)
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
změna č. 1 ÚP Kratonohy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z7
|
27. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 306
|
29. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
ÚS Holín - lokalita P-5-BR
|
8. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS veřejných prostranství - lokalita Aldis
|
2. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚS strategie rozvoje obce Horní Maršov
|
29. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota - změny I.
|
2. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS revitalizace centra města Nová Paka - Masarykovo náměstí
|
1. 11. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - Ukončena, nahrazena novou
|
7. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita Sever
|
21. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 3 ÚP Jičín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 4 ÚP Špindlerův Mlýn
|
9. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 8 ÚP Broumov
|
9. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Rohenice
|
6. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
16. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚP Nové Město nad Metují
|
20. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Mezilesí střed
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - ulice 28. října
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Káranice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Lokalita U Lva - plocha přestavby P8
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚPSÚ Rybná nad Zdobnicí
|
7. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z33, Liberk
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚP Podhradí
|
13. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ÚPO Cholenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS ÚS2 Mostek
|
22. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - Lokalita N23, kú Nepasice
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS lokality 3 (c1) Černilov
|
29. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
ÚS pro lokalitu a.1.9. v kú Ohaveč
|
12. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 5 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
ÚP Králíky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 107
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|