Rohenice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Rohenice
|
10. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 1 ÚP Hořice
|
10. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
změna č. 2 ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
1. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovičky
|
ÚP Petrovičky
|
5. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
změna IV ÚPSÚ Jičíněves
|
28. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 3 ÚPN SÚ Roudnice
|
24. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚP Albrechtice nad Orlicí
|
25. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
změna č. 2 ÚPSÚ Bystré
|
18. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 6 ÚPSÚ Podbřezí
|
7. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 1 ÚP Dolní Branná
|
8. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚPO Zaloňov
|
30. 5. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Bartošovice v Orlických horách
|
4. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚPO Velké Petrovice
|
15. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚPM Trutnov
|
8. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚP Libáň
|
26. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č. 1 ÚP Velký Třebešov
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPO Mladějov
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 2 ÚP Dolní Branná
|
8. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kbelnice
|
změny č. 1 ÚPO Kbelnice
|
7. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Horní Staré Město p.p.č. 653/2 a 653/5 (Z16)
|
28. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚP Rybná nad Zdobnicí
|
5. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 51
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 5 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 1 ÚP Sovětice
|
19. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kopidlno
|
18. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 4 ÚPO Nový Hrádek
|
3. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
změna č. 1 ÚPSÚ Červená Hora
|
26. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 2 ÚPO Vítězná
|
27. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚP Blešno
|
13. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 6 ÚPSÚ Náchod
|
27. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 1 ÚP Dřevěnice
|
11. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
21. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚPO Třtěnice
|
18. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 1 ÚP Sadová
|
4. 6. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 1 ÚPO Lično
|
13. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
změna č. 1 ÚP Stračov
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Králova Lhota
|
změny I. ÚPO Králova Lhota
|
23. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Ohnišov
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 2 ÚPO Česká Čermná
|
29. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 2 ÚP Voděrady
|
15. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
změna č. 3 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
11. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 4 ÚPO Bohuslavice
|
11. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. II. ÚPSÚ Opočno
|
26. 10. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚS Rezidenční zóna na Slunečné, varianta B
|
25. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
změna č. 1 ÚP Neděliště
|
17. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. IV.
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
ÚP Hněvčeves
|
11. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚP Kuks
|
13. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
ÚPO Úlibice
|
18. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
ÚP Lukavec u Hořic
|
6. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|