Hradec Králové
|
změna č. 238
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS Skalice - lokalita Zs3 včetně Ps1
|
22. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Podzámčí
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
Územní studie Lovčice X3 - lokalita Z6 (BV)
|
9. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚPSÚ Holovousy
|
4. 3. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Kvasiny - zastavitelná plocha Z1-5 (dle ÚP), Kvasiny - Aktualizace
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS X4 pro zastavitelnou plochu Z22, Slatina nad Zdobnicí
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚP Deštné v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
změna č. 2 ÚPO Brada - Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
změna č. 1 ÚP Pec pod Sněžkou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 9 ÚPSÚ Nová Paka
|
14. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - lokalita č. 2 U Trati - změna 6/2023
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
8. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS AKTUALIZACE Č. 2 pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16)
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 44-BR Popovice - Popovičky, Jičín
|
21. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita Kopec svatého Jána Hradec Králové
|
5. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 5 ÚP Dobruška
|
29. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 5 ÚPO Vysokov
|
14. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokality č. 15, 16
|
28. 1. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚPSÚ Záměl
|
18. 8. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚPO Batňovice
|
12. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - park Oáza
|
4. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí - nedokončen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 1 ÚP Velké Petrovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 199
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Čálovice lokalita Z15
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 a plochy přestavby P1 kú Rybná nad Zdobnicí
|
28. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚP Liberk (nový)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z37 a Z72
|
5. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
20. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 1 a úpravy ÚPO Zdobnice
|
11. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 5 ÚP Nové Město nad Metují
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
změny a doplňky I. ÚPSÚ Choteč
|
2. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚPO Vestec
|
16. 1. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚS Kocléřov (doplněk názvu: územní studie části zastavitelné plochy Z6KC)
|
19. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 39a)
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - Za školou, lokalita č. 3 - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
změna č. 1 ÚP Dubenec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Kostelec nad Orlicí - Ptáčkova ulice
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS Sadová - Plocha P4
|
25. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 182
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 1 ÚP Lično
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
27. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|