Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Mezilesí střed
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Soběraz
|
ÚP Soběraz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚP Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z33, Liberk
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z37 a Z72
|
5. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚS Podhradí - lokalita P5
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 168
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
RP městské památkové zóny
|
2. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - ulice 28. října
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
změny a doplňky I. ÚPSÚ Choteč
|
2. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Brusnice
|
ZÚ Dolní Brusnice
|
18. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Metují
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPSÚ Mladějov
|
1. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Oblanov - zastavitelná plocha Z85
|
24. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 1 ÚPO Nový Hrádek
|
30. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS ÚS2 Mostek
|
22. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, var. 2023 - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 1 ÚPO Staré Místo
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Bernartice
|
změna č. 1 ÚP Bernartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
21. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚS Blešno - lokalita Zb2
|
7. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 117
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
ÚS pro lokalitu a.1.9. v kú Ohaveč
|
12. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS Václavice - lokalita pod tratí
|
15. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 186
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Olešnice v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 9 ÚP Vrchlabí
|
22. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 243
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS X4 pro zastavitelnou plochu Z22, Slatina nad Zdobnicí
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
9. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
změna č. 1 ÚP Hněvčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Čestice
|
22. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
změna č. 1 ÚP Pec pod Sněžkou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - lokalita č. 2 U Trati - změna 6/2023
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
8. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 10 ÚP Broumov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS sídlení zeleně města Lázně Bělohrad
|
2. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS AKTUALIZACE Č. 2 pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16)
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 5 ÚPO Vysokov
|
14. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 8 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 5 ÚP Vamberk
|
7. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|