Jičín
|
ÚS Jičín - lokality 305-OS a 324-OS
|
16. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 9 ÚP Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 1 ÚP Rohenice
|
5. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Lokalita u Vrtule
|
19. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 1 ÚP Smiřice
|
14. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 3 ÚP Dobruška
|
17. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚS Jičíněves - lokalita ZB4
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 2 ÚPO Vysokov
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 - ZRUŠENO 27.9.2023
|
17. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Albrechtice nad Orlicí
|
4. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚP Bystré
|
9. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
změna č. 1 ÚPO Hvozdnice
|
2. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1b ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
změna č. 2 ÚPO Zaloňov
|
17. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Bašnice
|
ÚP Bašnice
|
9. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPO Čermná n.O.
|
16. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 2 ÚPO Velké Petrovice
|
12. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Meziměstí
|
14. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚS Libáň, lokalita ZI1, ZI2
|
25. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Vřešťov
|
změna č. 1 ÚP Velký Vřešťov
|
16. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚP Sobotka
|
30. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚP Mladějov
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚPO Klamoš
|
30. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS plochy č. 019 (Z23 Horní Staré Město)
|
31. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS plochy Z8 v Rybné nad Zdobnicí
|
6. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 41
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
změna č. 1 ÚP Liberk
|
16. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
21. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 2 ÚP Sovětice
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
ÚP Podůlší
|
14. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
ÚPSÚ Dolní Radechová
|
11. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobín
|
ÚS zastavitelná plocha Z1
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 1 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
27. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - Spy
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, var. 2023 - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chomutice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚPO Potštejn
|
20. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Žďár nad Orlicí
|
20. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bernartice
|
změna č. 1 ÚP Bernartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚP Vítězná
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
ÚP Mžany
|
31. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚS Blešno - lokalita Zb2
|
7. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 2 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
18. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 124
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - U Družstva, lokalita č. 21 - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
31. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 7 ÚPSÚ Náchod
|
11. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚPO Dubenec
|
10. 12. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
23. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|