Sobčice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
ÚP Dolní Lánov
|
30. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 1 ÚPO Klamoš
|
15. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚP Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 91
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z21 a Z-P59, Liberk
|
30. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚPSÚ Černíkovice
|
27. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokality Z19, Z20a, Z20b - jižně od Palackého ulice
|
18. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚPO Sovětice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚP Podhradí
|
13. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
změna č. 3 ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 2 ÚP Dolní Radechová
|
26. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Běchary
|
změna č. 1 ÚPO Běchary
|
24. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 15 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
24. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - Žižkovo náměstí
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚS Černožice, lokalita P2 - "Okružní"
|
16. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚPO Chotěvice
|
25. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
změna č. 2 ÚP Velké Svatoňovice
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
změna č. 2 ÚP Zlatá Olešnice
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPO Mladějov
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílé Poličany
|
ÚP Bílé Poličany
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Volanov Trutnov (Z78)
|
11. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 2 ÚPO Nový Hrádek
|
27. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z40 a Z41 Liberk - Rampuše
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilantice
|
ÚPO Vilantice
|
7. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚP Myštěves
|
23. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality Pitrova, Třebechovice pod Orebem
|
27. 2. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 143
|
29. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 "Fryntova louka" - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚPO Staré Místo
|
30. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
23. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Kostelec nad Orlicí - Seykorův park
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 198
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 3 ÚPO Červený Kostelec
|
17. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚPO Jahodov
|
5. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 1 ÚP Praskačka
|
5. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚP Železnice
|
3. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
ÚP Habřina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚPO Kramolna
|
3. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
změna č. 2 ÚPO Boharyně
|
24. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Semechnice
|
20. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚPSÚ Ohnišov
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 3 ÚPO Vlkov
|
20. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 1 ÚPO Česká Skalice
|
18. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚPO Jaroměř
|
4. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS Václavice - lokalita pod tratí
|
15. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 6 ÚPSÚ Náchod
|
27. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 1 ÚPO Bolehošť
|
20. 8. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|