Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z15, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
29. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - plocha Z9
|
31. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚPO Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dobruška
|
14. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚP Rašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 3 ÚPSÚ Vamberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Podbřezí
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ZÚ Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 RP území mezi ul. Nádražní, B.Němcové a TGM (dále jen RP Rychta)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 305
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚPSÚ Mlýnec
|
30. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPSÚ Mladějov
|
1. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ZÚ Borovnice
|
16. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 4 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
17. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemyčeves
|
změna č. 1 ÚP Nemyčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Pilníkov
|
26. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny I. ÚPSÚ Jinolice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
změna č. 1 ÚP Sobotka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ZÚ Choustníkovo Hradiště
|
2. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
změna č. 2 ÚP Kosice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
UrbS obce Horky
|
30. 12. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Sukorady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
19. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 3 ÚP Božanov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 2 ÚPO Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 6 ÚPO Všestary
|
25. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ZÚ Čermná
|
18. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 138
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
zm.č.1 ÚPSÚ Hronov
|
18. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
ÚP Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 3 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
23. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|