Byzhradec
|
ÚP Byzhradec
|
16. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚP Libčany
|
27. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
změna č. 1 ÚP Batňovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚP Klamoš
|
27. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS veřejných prostranství v Rybné nad Zdobnicí
|
29. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X5 (U lesa)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚPSÚ Pohoří
|
17. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚS Kopidlno - lokalita VP8 a OS3 (lokalita bývalého cukrovaru)
|
4. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 2 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
20. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 3 ÚP Nové Město nad Metují - částečně zrušeno rozsudkem KSHK
|
4. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚP Chotěvice
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚP Vernéřovice
|
17. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Kalná
|
změna č. 1 ÚP Dolní Kalná
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚPO Potštejn
|
30. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlázovice
|
ÚP Mlázovice
|
27. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚPO Žďárky
|
4. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 81
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 2 ÚP Trutnov
|
16. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
ÚP Libchyně
|
13. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚP Vítězná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚPO Stará Paka
|
7. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Běchary
|
ÚPO Běchary
|
8. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokalit T8, T9, T10 - Třebechovice pod Orebem
|
6. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
změna č. 1 ÚP Černožice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - Za školou, lokalita č. 3 - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
změna č. 1 ÚP Staré Smrkovice
|
1. 7. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílá Třemešná
|
změna č. 1 ÚP Bílá Třemešná
|
9. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS náměstí Na Skále
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS Jahodov - lokalita Z1
|
8. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Prosečné
|
ÚP Prosečné
|
18. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 140
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚS Ohnišov - lokalita Zb8
|
27. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 8 ÚPO Jaroměř
|
26. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Volanice
|
ÚS Volanice - lokality P1, P2, P3
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 1 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
1. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4
|
28. 5. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 5 ÚPSÚ Náchod
|
25. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 189
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚS Třtěnice - lokalita Z1
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 2 ÚPO Červený Kostelec
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚP Opočno
|
14. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚPO Lípa nad Orlicí
|
18. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 4 ÚP Vrchlabí
|
4. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
změna č. 1 ÚPO Habřina
|
20. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
změna č. 1 ÚPO Boharyně
|
12. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|