Kyje
|
ÚP Kyje
|
29. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
změna č. 1 ÚPO Borovnice
|
16. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS plochy X1 Slatina nad Zdobnicí
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
změna č. 1 ÚP Osek
|
7. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS dostavby, přestavby a optimalizace zastavitelných ploch obce Divec
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemyčeves
|
ÚP Nemyčeves
|
6. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 4 ÚP Broumov
|
28. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
30. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
změna č. 1 ÚP Pec pod Sněžkou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
změna č. 1 ÚPO Lukavec u Hořic
|
19. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 1 ÚP Všestary
|
4. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
změna č. 2 ÚPM Svoboda nad Úpou
|
10. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
změna č. 1 ÚP Kyje
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - Lokalita č. 2 U Trati - ZRUŠENO
|
20. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 2 ÚPO Lužec n. Cidlinou
|
2. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
ÚP Šestajovice
|
8. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 6 ÚPSÚ Hořice
|
26. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Prostřední Nová Ves
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16) - ZRUŠENO
|
23. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
RP městské památkové zóny
|
26. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - Nové Město lokalita Lidické nám. východ - Změna č.1
|
19. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
4. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změny č. 3 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
změna č. 1 ÚPO Hořiněves
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
ÚPO Bukvice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Pilníkov
|
30. 8. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚP Dohalice
|
12. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
ÚPSÚ Jinolice
|
15. 5. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚP Vysoké Veselí
|
18. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚP Roudnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
změna č. 2 ÚPO Barchov
|
25. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
ÚP Nové Město
|
26. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS - Výstavba rodinných domů za Soklovnou - Častolovice III. etapa
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
změna č. 2 ÚPO Chleny a Krchleby
|
26. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - Nová Jugoslávská
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1a ÚP Podbřezí
|
23. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Martínkovice
|
změna č. 1 ÚP Martínkovice
|
19. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚPO Zachrašťany
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 9 ÚP Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - park Oáza
|
4. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 6 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
21. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
změna č. 1 ÚP Velká Jesenice
|
8. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 2 ÚP Smiřice
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 1 ÚP Meziměstí
|
26. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 20
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - severozápadní část, lokalita č. 1
|
31. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚP Sobotka
|
30. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚPO Dolní Přím
|
14. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|