Kohoutov
|
ÚP Kohoutov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 5 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 4 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
11. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 3 ÚPM Police nad Metují
|
22. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚP Zdobnice
|
11. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z5, Z6
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚPSÚ Červená Hora
|
4. 3. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚP Mokrovousy
|
15. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS zastavitelné plochy Z24 a navazujících pozemků Trutnov
|
4. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 94
|
25. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚPO Libošovice
|
11. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 2 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Voda
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
ÚP Dřevěnice
|
7. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚP Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebešov
|
ÚP Třebešov
|
12. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
ÚPSÚ Říčky v Orlických horách
|
4. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 169
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny 1999
|
15. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚP Prasek
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS využití území mezi Alešovou ulicí a vlečkou ve Dvoře Králové nad Labem včetně prověření souvisejících vazeb odpovídající veřejné infrastruktury
|
18. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
ÚP Kovač
|
27. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚPSÚ Sedloňov
|
9. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 2 ÚP Obědovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 1 ÚPO Česká Čermná
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 6 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
2. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚP Židovice
|
17. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 1 ÚPO Bohuslavice
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚPO Vrbice
|
2. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z23/n Územního plánu Náchod
|
8. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
změna č. 2 ÚP Borohrádek
|
21. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPSÚ Týniště nad Orlicí
|
16. 3. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 225
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚPO Lišice
|
13. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
ÚP Střezetice
|
25. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice Za školou 2020 - plocha N-Z21, N-Z44, N-Z45, N-Z47
|
5. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlušice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
změna č. 1 ÚPO Chleny Krchleby
|
1. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 3 ÚP Úbislavice
|
6. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Hořická
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚPSÚ Čestice
|
9. 10. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 1b ÚPO Jasenná
|
19. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
ÚP Světí
|
16. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 2 ÚPSÚ Přepychy
|
1. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|