Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Z2
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
ÚP Trnov
|
10. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 4 ÚPSÚ Libáň - Staré Hrady (část Libáň)
|
2. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
3. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Kalná
|
ÚP Dolní Kalná
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kbelnice
|
ÚP Kbelnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 22
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z44, Liberk - Rampuše
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
ÚP Černčice
|
20. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z8 - Skalka
|
12. 11. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚP Sovětice
|
31. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚP Podhradí
|
13. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚP Dolní Radechová
|
24. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kopidlno
|
29. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
změna č. 1 ÚPO Zdelov
|
18. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
24. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - Žižkovo náměstí
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚP Černožice
|
23. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č. 2 ÚP Velký Třebešov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
změna č. 1 ÚP Polom
|
24. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPO Mladějov
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚPSÚ Žďár nad Orlicí
|
13. 8. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílá Třemešná
|
ÚP Bílá Třemešná
|
26. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Horní Staré Město p.p.č. 653/2 a 653/5 (Z16)
|
28. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 2 ÚPO Nový Hrádek
|
27. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚPO Vítězná
|
10. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚP Myštěves
|
23. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - Lokalita N23, kú Nepasice
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 130
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 2 ÚPO Librantice
|
2. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 2 ÚPO Staré Místo
|
24. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 2 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
17. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
Urbanistická studie zástavby RD Kostelec nad Orlicí - severovýchod
|
26. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚP Sadová
|
31. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 206
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 1 ÚPO Červený Kostelec
|
24. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚPO Chyjice
|
8. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚP Stračov
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 2 ÚP Praskačka
|
5. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
ÚPO Habřina
|
5. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Králova Lhota
|
ÚP Králova Lhota
|
30. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 1 ÚP Žernov
|
19. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚPO Boharyně
|
14. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚP Semechnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚPSÚ Ohnišov
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Metuje
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 5 ÚPO Jaroměř
|
21. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
14. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 6 ÚPSÚ Náchod
|
27. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|