Mokrovousy
|
změna č. 1 ÚPO Mokrovousy
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Oblanov - zastavitelná plocha Z85 (nová)
|
20. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS lokality 3 (c1) Černilov
|
29. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice - rodinné domy na pozemku 326/1, 326/2. 326/3, 326/9
|
2. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚPSÚ Libošovice
|
1. 2. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 1 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚP Nahořany
|
31. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚPO Kostelec
|
8. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebešov
|
ÚPO Třebešov
|
21. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 6 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
ÚP Rychnovek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň
|
3. 2. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
ÚPO Chvaleč
|
11. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚP Starý Bydžov
|
22. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 2 ÚP Bílý Újezd
|
10. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
Změna č. 1 ÚPO Prasek
|
1. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚP Žďárky
|
13. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
změna č. 1 ÚPO Kovač
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 106
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedliště
|
ÚP Sedliště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚP Obědovice
|
6. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
6. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 142
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚP Olešnice
|
3. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 2 ÚPO Vrbice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
5. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z5/sm územního plánu Náchod
|
1. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
ÚS Tutleky - Z35/BI a Z13/BI - U Rybníka
|
11. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS07 Červený Kostelec lokality H-BI-02 Jestřebí
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
změna č. 1 ÚP Lískovice
|
15. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚP Heřmanice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
ÚP Střevač
|
2. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 1 ÚPO Bohdašín
|
12. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1
|
18. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
ÚPO Chleny a Krchleby
|
16. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 2 ÚP Úbislavice
|
28. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
ÚPSÚ České Meziříčí
|
23. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS2 Sendražice, zastavitelná plocha Z11 (2023)
|
27. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice - lokalita Z1, Z2 a P1
|
19. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 1 ÚPO Jasenná
|
7. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
změna č. 1 ÚPO Světí
|
7. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přepychy
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚP Kvasiny
|
16. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 196
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Zb6 - Skuhrov nad Bělou
|
16. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚP Orlické Záhoří
|
23. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|