Humburky
|
ÚP Humburky
|
31. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 5 ÚPSÚ Podbřezí
|
20. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
ÚP Dolní Branná
|
19. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚP Zachrašťany
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚS Bartošovice v Orlických horách, zastavitelné plochy ZB8
|
12. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ÚP Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
změna č. 1 ÚP Velká Jesenice
|
8. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Z2
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Trotina
|
ÚP Trotina
|
23. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - Žižkovo náměstí
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 4 ÚPSÚ Libáň - Staré Hrady (část Libáň)
|
2. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č. 2 ÚP Velký Třebešov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
1. změna ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
4. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z3
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 2 ÚPO Nový Hrádek
|
27. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚPO Vítězná
|
10. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS ÚS2 Mostek
|
22. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - Lokalita N23, kú Nepasice
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
ÚS pro lokalitu a.1.9. v kú Ohaveč
|
12. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 94
|
25. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 1 ÚPO Librantice
|
22. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
ÚP Voděrady
|
25. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 2 ÚPO Staré Místo
|
24. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 2 ÚPSÚ Náchod
|
24. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Dřevěnice
|
9. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 5 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚP Třesovice
|
26. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚP Sadová
|
31. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 169
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚP Libuň
|
16. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
změna č. 1 ÚPO Chvaleč
|
9. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚP Stračov
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 2 ÚP Praskačka
|
5. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 2 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
4. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 1 ÚP Žernov
|
19. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚP Semechnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚPSÚ Ohnišov
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚPO Česká Čermná
|
29. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 1 ÚP Janské Lázně
|
1. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
14. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 2 ÚPO Bohuslavice
|
20. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚPSÚ Opočno
|
23. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
ÚP České Meziříčí
|
14. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 15 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 Neděliště
|
11. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
změna č. 1 ÚP Borohrádek
|
18. 6. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 225
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Litoboř
|
změna č. 1 ÚP Litoboř
|
2. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
ÚPO Suchý Důl
|
26. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|