Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13a
|
3. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
změna č. 3 ÚPO Zábrodí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 22
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z33, Liberk
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
ÚP Černčice
|
20. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z8 - Skalka
|
12. 11. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 - AKTUALIZACE 2023-06, Solnice
|
24. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚS Podhradí - lokalita Z10
|
27. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚP Dolní Radechová
|
24. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kopidlno
|
29. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
23. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 13 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
8. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS dopravního koridoru Dubinky - Nové Město nad Metují - Vrchoviny
|
10. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚP Černožice
|
23. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
ÚP Velké Svatoňovice
|
20. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚPO Polom
|
18. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
ÚP Mladé Buky
|
8. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
ÚP Zlatá Olešnice
|
16. 8. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílá Třemešná
|
ÚP Bílá Třemešná
|
26. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Trutnov - Červený kopec
|
19. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚPO Nový Hrádek
|
23. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚS - centrální části obce Vidochov
|
24. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS 2 Mostek
|
12. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚP Třebechovice pod Orebem
|
11. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 130
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 1 ÚPO Librantice
|
22. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
změny I. ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady - Staré Hrady
|
30. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 2 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
17. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
Urbanistická studie zástavby RD Kostelec nad Orlicí - severovýchod
|
26. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 4 ÚPO Říkov
|
27. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 206
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 1 ÚPO Červený Kostelec
|
24. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚPO Chyjice
|
8. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS Stěžery - lokality 1.2 (Z27a-d) a 2 (Z28a-e)
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality P8 v Sedlici
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
ÚPO Habřina
|
5. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Králova Lhota
|
ÚP Králova Lhota
|
30. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
změna č. 5 ÚPSÚ Železnice
|
27. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚPO Boharyně
|
14. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚPSÚ Semechnice
|
11. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
změny č. 1 ÚPSÚ Ohaveč
|
6. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Metuje
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 5 ÚPO Jaroměř
|
21. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 1 ÚPO Vlkov
|
8. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS veřejných prostranství Provodov-Šonov
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 2 ÚPSÚ Náchod
|
24. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 5 (severně od kostela)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
ÚP Olešnice v Orlických horách
|
20. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
ÚPO Lično
|
12. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|