Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín
|
23. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
ÚPO Jívka
|
15. 1. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 12 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Velká Jesenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dobruška
|
28. 6. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Z74 - UKONČENA K 5.6.2024
|
1. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 a plochu přestavby P1-2, Solnice - ZRUŠENA k 24.10.2023
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 314
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
změna č. 1 ÚP Vinary
|
16. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 3 ÚP Praskačka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice, zastavitelná plocha Z8
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚP Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚP Stěžery
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z17, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚPO Janov
|
27. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS Olešnice - lokalita Z1b
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚP Přepychy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚPO Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 1 ÚP Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Horní Maršov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita "Pod Dehetníkem"
|
2. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS lokalita č. Z18
|
22. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚP Zaloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚP Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 RP území mezi ul. Nádražní, B.Němcové a TGM (dále jen RP Rychta)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ZÚ Bukovice
|
24. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚPO Vernéřovice
|
5. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z42, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚP Vítězná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Olešnice
|
ZÚ Dolní Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
změna č. 1 ÚP Mostek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚPO Židovice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libotov
|
změna č. 1 ÚP Libotov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚPSÚ Staré Smrkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 12 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 4 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Bílsko u Hořic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚP Semechnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Olešnice v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
ÚP Suchý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚS k ÚPD Hejtmánkovice - zastavitelné plochy BV22 a BV6 - stavby RD
|
3. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 3 ÚP Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokality Z26 Vysoká nad Labem
|
25. 1. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Valdice
|
25. 6. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|