Údrnice
|
změna č. 1 ÚP Údrnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z8
|
26. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice, lokalita Z5 - I. etapa
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
ÚS Kvíčala v Úpici
|
15. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ZÚ Borovnice
|
16. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚS Špindlerův Mlýn - technická zóna
|
5. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚP Rašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Velká Jesenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚP Podhradí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 2 ÚPO Trnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z42, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
změna č. 1 ÚP Vinary
|
16. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
změna č. 1 ÚP Mostek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libotov
|
změna č. 1 ÚP Libotov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Běleč nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 12 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
změna č. 1 ÚP Pec pod Sněžkou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 9 ÚPSÚ Nová Paka
|
14. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
19. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
8. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 3 ÚP Božanov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 ÚPM Trutnov
|
13. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚPSÚ Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
změna č. 1 ÚP Sobotka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ÚP Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 5 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚS výstavby rodinných domů v lokalitě č. 26
|
3. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚPO Zdobnice
|
13. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 138
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚP Vítězná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokalit T8, T9, T10 - Třebechovice pod Orebem
|
6. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - U Rybníka - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
10. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z5, Z6
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 4B ÚP Strážné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. VIII. ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem - obec Blešno
|
13. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
změna č. 1 ÚPO Židovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4
|
28. 5. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 4 ÚP Úbislavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Sukorady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚP Kuks
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 3 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 3 ÚP Javornice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2
|
26. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokality Z1a), b), a c)
|
15. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
9. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 4 ÚP Všestary
|
|
|
|
|
|
|
|
|