Lupenice
|
změna č. 2 ÚP Lupenice
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 1 ÚPO Vysokov
|
19. 7. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚP Šárovcova Lhota
|
16. 3. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejného prostranství Centra obce Lánov
|
26. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 1 ÚP Vamberk
|
12. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Malé Svatoňovice
|
změna č. 1 ÚP Malé Svatoňovice
|
20. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚS centra města Špindlerův Mlýn
|
20. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚP Hořice
|
9. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lejšovka
|
ÚP Lejšovka
|
2. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚP Smiřice
|
24. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS - Jičín – lokalita stávajícího autobusového nádraží - změna č. 1
|
10. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚPN SÚ Roudnice
|
10. 2. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Hostinné
|
ÚP Hostinné
|
20. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
ÚPO Bukvice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
ÚP Hřibiny - Ledská
|
11. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Podbřezí
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
změna č. 2 ÚPO Zaloňov
|
17. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
ÚP Rudník
|
31. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
změna č. 2 ÚPO Barchov
|
25. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
RP území mezi ul. Nádražní, B. Němcové a TGM, N. Město nad Metují
|
9. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 2 ÚPO Velké Petrovice
|
12. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚS Podhradí - lokalita Z10
|
27. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚP Mezilesí
|
5. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobín
|
ÚP Zdobín
|
15. 7. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Trotina
|
ÚP Trotina
|
23. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS křižovatky na I/14 Nové Město nad Metují - Vrchoviny
|
10. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚPSÚ Libáň - Staré Hrady
|
27. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Vřešťov
|
změna č. 1 ÚP Velký Vřešťov
|
16. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
3. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
změna č. 2 ÚPO Mladé Buky
|
20. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 67
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚP Sovětice
|
31. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚPO Dolní Přím
|
22. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
ÚP Konecchlumí
|
15. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
RP městské památkové zóny
|
2. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 107
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Černilov
|
14. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 3 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
14. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Žďár nad Orlicí
|
20. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚP Běleč nad Orlicí
|
29. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚPO Nový Hrádek
|
23. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 5 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚP Chudeřice
|
8. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚP Vítězná
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z11 a Z12 Praskačna , Na Povětrníku
|
25. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚP Mostek
|
21. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|