Klamoš
|
změna č. 3 ÚPO Klamoš
|
8. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, U Olešnice)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚP Kopidlno
|
13. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdechovice
|
ÚPO Zdechovice
|
6. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
24. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - nám. 17. listopadu
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
změna č. 1 ÚPO Chotěvice
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
ÚPO Česká Skalice
|
25. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Kalná
|
ÚP Dolní Kalná
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚP Mladějov
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žacléř
|
změna č. 2 ÚPM Žacléř
|
4. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 22
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
ÚP Černčice
|
20. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 4 ÚPO Nový Hrádek
|
3. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
změna č. 2 ÚP Liberk
|
2. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
ÚP Vinary
|
6. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚP Dolní Radechová
|
24. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚS Sovětice - lokalita Z1S, Z2S
|
17. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚP Černožice
|
23. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 2 ÚPO Staré Místo
|
24. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílá Třemešná
|
ÚP Bílá Třemešná
|
26. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 4 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
16. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚP Sadová
|
31. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚP Jahodov
|
11. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 1 ÚPO Žernov
|
27. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 130
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Ohnišov
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 7 ÚPO Jaroměř
|
26. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
ÚPSÚ Voděrady
|
11. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 2 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
17. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
změna č. 2 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
28. 6. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 7 ÚPSÚ Náchod
|
11. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
ÚP Přibyslav
|
10. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 135
|
29. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚP Vřesník
|
11. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
úz.plán kat. území Prachov
|
2. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Radostov
|
ÚP Radostov
|
25. 5. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚPO Nepolisy - Zadražany - Luková
|
17. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
ÚP Újezd pod Troskami
|
16. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
změna č. 1 ÚPO Pecka
|
25. 6. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Lukavec u Hořic
|
21. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
změna č. 1 ÚP Výrava
|
20. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
ÚP Synkov - Slemeno
|
18. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚPO Borovnice
|
6. 10. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS veřejného prostranství revitalizace ulice St. Suchardy
|
11. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lampertice
|
ÚP Lampertice
|
1. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - lokalita č. 2 U Trati - změna 6/2023
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|