Byzhradec
|
ÚP Byzhradec
|
16. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 1 ÚP Solnice
|
21. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Kohoutov
|
ZÚ Kohoutov
|
25. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 13 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
8. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, u Olešnice) - r. 2022
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 4 ÚP Police nad Metují
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚP Žďár nad Orlicí
|
16. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 3 ÚPO Říkov
|
27. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 2 ÚP Nový Bydžov
|
13. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚPO Vítězná
|
19. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS Praskačka - lokalita Z13-B
|
7. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 1 ÚP Žernov
|
19. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - lokalita T13
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 75
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚPO Očelice
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Černíkovice
|
15. 7. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚS Libošovice - lokalita Z1/18, k.ú. Libošovice
|
12. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚPO Staré Místo
|
30. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Doubravice
|
změna č. 1 ÚP Doubravice
|
21. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS budoucího využití lokality Poloostrova Rozkoš
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Běchary
|
ÚPO Běchary
|
8. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚP Třesovice
|
26. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny III.
|
18. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚPO Stračov
|
30. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílá Třemešná
|
změna č. 1 ÚP Bílá Třemešná
|
9. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚPSÚ Semechnice
|
11. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 152
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Olšenice v Orlických horách
|
16. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 16 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
ÚS 3 Na Vrších I. - Jaroměř
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Změna č. 4 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 202
|
25. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Osečnice
|
ÚP Osečnice
|
5. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 4 ÚPO Červený Kostelec
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 3 ÚPO Všestary
|
23. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchovršice
|
ÚP Suchovršice
|
18. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
změna č. 1 ÚPO Boharyně
|
12. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
ÚPO Chleny a Krchleby
|
16. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna č. 2 ÚP Újezd pod Troskami
|
14. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změny č. 3 ÚPO Česká Skalice
|
10. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
změna č. 1 ÚPO Lovčice
|
12. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
ÚP Svoboda nad Úpou
|
15. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
ÚPO Bolehošť
|
15. 3. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
23. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 297
|
26. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|