Libel
|
ÚP Libel
|
3. 8. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
11. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
9. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kohoutov
|
ZÚ Kohoutov
|
25. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 8 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
20. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
ÚP Police nad Metují
|
25. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
ÚP Zlatá Olešnice
|
16. 8. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 18
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
25. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚP Vidochov
|
7. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 3 ÚPO Dolní Přim
|
19. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5
|
29. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 3 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
28. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚPO Libošovice
|
11. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčkovice v Podkrkonoší
|
ÚP Vlčkovice v Podkrkonoší
|
31. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚPO Kostelec
|
8. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
ÚP Třebihošť
|
19. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 6 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
ÚP Říčky v Orlických horách
|
9. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny 1999
|
15. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
ÚPO Chvaleč
|
11. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 2 ÚPO Stěžery
|
1. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 2 ÚP Bílý Újezd
|
10. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚP Praskačka
|
18. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 106
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 8 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 142
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚP Olešnice (Kostelec nad Orlicí)
|
12. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚP Vrchlabí
|
24. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
5. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Nová Tepna Náchod
|
15. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚP Týniště nad Orlicí
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS07 Červený Kostelec lokality H-BI-02 Jestřebí
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚPO Lišice
|
13. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚP Heřmanice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 1 ÚPO Bohdašín
|
12. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1 (2021)
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
ÚPO Chleny a Krchleby
|
16. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 1 ÚP Sendražice
|
25. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 1 ÚPO Jasenná
|
7. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 1 ÚPO Svídnice
|
4. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚP Přepychy
|
14. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚP Kvasiny
|
16. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 196
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|