Hořenice
|
změna č. 3 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Z2
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kbelnice
|
ÚP Kbelnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚPSÚ Rybná nad Zdobnicí
|
7. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Čermná nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z44, Liberk - Rampuše
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z8 - Skalka
|
12. 11. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 175
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - Žižkovo náměstí
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č. 2 ÚP Velký Třebešov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
změny II. ÚPSÚ Choteč
|
12. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Brusnice
|
ZÚ Dolní Brusnice
|
9. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
Urbanistická studie zástavby RD Kostelec nad Orlicí - severovýchod
|
26. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚP Semechnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚPSÚ Ohnišov
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚPSÚ Opočno
|
23. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚPO Červená Třemešná
|
14. 1. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. III.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚP Česká Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
změna č. 1 ÚPO Osice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
US Farářství v Hradci Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - lokalita
|
5. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
změna č. 2 ÚP Synkov-Slemeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Brusnice
|
ÚP Horní Brusnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
změna č. 1 ÚP Kyje
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dílce
|
ZÚ Dílce
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
2. změna ÚPSÚ Hořice
|
29. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
změny č. 4 ÚPO Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 7. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS lokality Z1 Máslojedy
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚPSÚ Záměl
|
3. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 2 ÚP Hořičřky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 2 ÚP Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚP Cerekvice nad Bystřicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6
|
11. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 317
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X3 (zastavitelné plochy Z10, Z12, Z13, Z14, Z15) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 2 UP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 1 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 2 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 6 - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
8. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚPO Janov
|
27. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
změna č. 1 ÚP Ohnišťany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 2 ÚPO Vrbice
|
|
|
|
|
|
|
|
|