Těchlovice
|
ÚS Těchlovice - lokalita Z5
|
18. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 8 ÚP Broumov
|
9. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
změny č. 1 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
8. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 3 ÚP Smiřice
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚS Jičíněves - lokalita ZB4
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
změna č. 1 ÚPO Hvozdnice
|
2. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1a ÚP Podbřezí
|
23. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚP Záměl
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS veřejných prostranství Hořice
|
21. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - Vrchoviny
|
4. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
ÚP Velké Poříčí
|
3. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Meziměstí
|
14. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 2 ÚP Zdobnice
|
1. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 2 ÚP Adršpach
|
8. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 5 ÚPM Trutnov
|
30. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
ÚP Bukvice
|
17. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - Spy
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚS Libáň, lokalita ZI1, ZI2
|
25. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Sobotka plocha Z6
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚP Mladějov
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚPO Klamoš
|
30. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 3 ÚP Trutnov
|
2. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 a plochy přestavby P1 kú Rybná nad Zdobnicí
|
28. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
změna č. 1 ÚP Liberk
|
16. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
21. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 1 ÚPO Stará Paka
|
3. 2. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 1 ÚPSÚ Pohoří
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 3 ÚP Zdobnice
|
19. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 3 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
21. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Chomutice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 2 ÚPO Potštejn
|
27. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice - změny 1999
|
30. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 31
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
ÚP Mžany
|
31. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebešov
|
ÚPO Třebešov
|
21. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b - ZRUŠENA
|
26. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚP Vrbice (JC)
|
12. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárkov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 7 ÚPSÚ Náchod
|
11. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
23. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
změna č. 2 ÚP Tutleky
|
8. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS Sadová - Plocha P4
|
25. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
změna č. 3 ÚPO Chvalkovice
|
26. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 3 ÚP Strážného
|
21. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 2 ÚP Bílý Újezd
|
10. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
27. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|