Vlkov
|
změna č. 3 ÚPO Vlkov
|
20. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
změny I. ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady - Staré Hrady
|
30. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚPM Kostelec nad Orlicí
|
19. 8. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 4 ÚPO Říkov
|
27. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 157
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
změny č. 5 UPSU Libuň
|
10. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚP Chudeřice
|
8. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS Stěžery - lokality 1.2 (Z27a-d) a 2 (Z28a-e)
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z8 v k.ú. Praskačka
|
3. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
5. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚPSÚ Semechnice
|
11. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS07 Červený Kostelec lokality H-BI-02 Jestřebí
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚP Heřmanice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 1 ÚPO Bohdašín
|
12. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Olešnice v Orlických horách
|
30. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 1 ÚP Vrchlabí
|
29. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 3 ÚP Náchod
|
18. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS Křivice - lokalita Z79/SV
|
29. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
25. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 212
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚP Studnice
|
16. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmánkovice
|
ÚPO Heřmánkovice
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Krchleby
|
ÚP Krchleby
|
29. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
30. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚP Skalice
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
změna č. 3 ÚPO Lovčice
|
6. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
změna č. 1 ÚPM Svoboda nad Úpou
|
24. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS plochy X1 Slatina nad Zdobnicí
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 2 ÚP Božanov
|
20. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 7 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
ÚP Rohenice
|
19. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 2 ÚP Hořice
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS veřejných prostranství - lokalita Aldis 2020
|
16. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
Územní studie Smiřice - lokalita Z8
|
21. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovičky
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚP Dobruška
|
3. 7. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚP Jičíněves
|
28. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 1 ÚPO Vysokov
|
19. 7. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 4 ÚPN SÚ Roudnice
|
22. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚPO Hvozdnice
|
27. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
ÚP Podbřezí
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
změna č. 1 ÚPO Zaloňov
|
11. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Bašnice
|
ÚPO Bašnice
|
4. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 1 ÚPO Velké Petrovice
|
23. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
ÚPSÚ Meziměstí
|
16. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|