Holohlavy
|
změna č. 6 ÚPSÚ Smiřice, Černožice, Holohlavy
|
3. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
23. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Radechová
|
změna č. 1 ÚP Horní Radechová
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dobrá Voda u Hořic
|
10. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
ÚP Rohenice
|
19. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚPO Brzice
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovičky
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚP Lužany
|
13. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚP Vysokov
|
28. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 2 ÚPO Nová Ves
|
28. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16) - aktualizace duben 2022 - ZRUŠENO
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
ÚP Maršov u Úpice
|
22. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚP Těchlovice
|
6. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 1 ÚP Rohenice
|
5. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS prodloužení ulice Zborovská - Hořice
|
17. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
změna č. 2 ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
1. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 2 ÚP Smiřice
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
změna IV ÚPSÚ Jičíněves
|
28. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
19. 2. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Humburky
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Butoves
|
ÚP Butoves
|
22. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚPO Záměl
|
24. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Barotošovice v Orl. h.
|
14. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 3 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
23. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS změna trasy regionálního biokoridoru RK800
|
31. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
změny II. ÚPSÚ Podůlší
|
2. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚS Kunčina Ves
|
10. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 2 ÚPM Trutnov
|
15. 9. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - nám. 17. listopadu
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚP Libáň
|
26. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
změna č. 2 ÚPO Vestec
|
12. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPO Mladějov
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Kbelnice
|
změny č. 1 ÚPO Kbelnice
|
7. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 2 RP Trutnov - Červený Kopec
|
8. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS plochy Z8 v Rybné nad Zdobnicí
|
6. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 51
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z21 a Z-P59, Liberk
|
30. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 5 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanovice
|
ÚP Stanovice
|
22. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kopidlno
|
18. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 1 ÚP Dolní Přím
|
20. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 1 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
27. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chomutice
|
ÚPO Chomutice
|
16. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚPO Potštejn
|
20. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Dřevěnice
|
9. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚP Nový Hrádek
|
4. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 3 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
3. 11. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|