Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 "Fryntova louka"
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 2 ÚPO Vrbice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Běleč nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
Územní studie ÚS3
|
26. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
změna č. 1 ÚP Předměřice nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 5 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokality V-Z14, V-Z18, R-Z3
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 3 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
ÚPSÚ České Meziříčí
|
23. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Rokytnice v Orlických horách
|
8. 6. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 4 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
21. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
změna č. 3 ÚPO Zábrodí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 2 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
23. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6
|
11. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPSÚ Čermná n. Orlicí
|
19. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokality Z19, Z20a, Z20b - jižně od Palackého ulice
|
18. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 195-1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
změna č. 1 ÚP Vidochov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚS Železnice - Těšín - lokalita T3S
|
14. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčkovice v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚP Vlčkovice v Podkrkonoší
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 2 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 6
|
8. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z5, Z6
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedliště
|
ÚP Sedliště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. VIII. ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem - obec Blešno
|
13. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 13 ÚP Vrchlabí - nedokončuje se samostatně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
RP Centrální zóna - Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚP Puchlovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚP Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 5 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
15. 12. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Temešvár - Plačice - Bláhovka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
změna č. 2 ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Čestice
|
22. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚP Holovousy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - centrum
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
1. změna ÚPSÚ Hořice
|
21. 7. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
doplněk 1 ÚPSÚ Dobruška
|
11. 12. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Javůrky (dodatek č. 3)
|
28. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚPO Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 - AKTUALIZACE 2023-06, Solnice
|
24. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z6 Praskačka
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚS Černožice, lokalita P2 - "Okružní"
|
16. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚP Provodov-Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS Skalička - jih, lokalita A11, A12a, A12b - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ K 30.9.2022
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Olešnice v Orlických horách
|
20. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. II.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 1 ÚPO Všestary
|
26. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|