Hořice
|
ÚS Šalamounova 3-jih (US 06) Hořice
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 RP území mezi ul. Nádražní, B.Němcové a TGM (dále jen RP Rychta)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Mezilesí střed
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚPO Batňovice
|
12. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí - nedokončen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z44, Liberk - Rampuše
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚPSÚ Zámostí-Blata změny a doplňky 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚPSÚ Mlýnec
|
30. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 195-1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - ulice 28. října
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
ÚP Choteč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPSÚ Mladějov
|
1. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚS Železnice - Těšín - lokalita T3S
|
14. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
ÚS pro lokalitu a.1.9. v kú Ohaveč
|
12. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
změna č. 1 ÚP Dubenec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Olešnice v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 8 ÚP Vrchlabí - nedokončuje se samostatně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 Neděliště
|
11. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změny č. 1 ÚPSÚ Radim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
US Farářství v Hradci Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
změna č. 1 ÚP Pec pod Sněžkou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Brusnice
|
ÚP Horní Brusnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
změna č. 1 ÚP Kyje
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dílce
|
ZÚ Dílce
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
2. změna ÚPSÚ Hořice
|
29. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚP Roudnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 2 ÚP Hořičřky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 9 ÚP Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 2 ÚP Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚP Cerekvice nad Bystřicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - severozápadní část, lokalita č. 1
|
31. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 317
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 2 UP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚPO Janov
|
27. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4
|
28. 5. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. 1 ÚP Opočno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajnice
|
ZÚ obce Hajnice
|
27. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 4B ÚP Strážné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - lokalita Z12
|
21. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nechanice
|
30. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚPSÚ Sukorady
|
1. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 2 ÚP Bolehošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2
|
26. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS veřejných prostranství - lokalita Aldis
|
2. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - plocha A9 k.ú. Vysoká nad Labem
|
1. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚP Borovnice (ORP Kostelec nad Orlicí) - nový
|
|
|
|
|
|
|
|
|