Praskačka
|
ÚS lokality P8 v Sedlici
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS veřejných prostranství Provodov-Šonov
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
ÚPO Lično
|
12. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 5 ÚP Vrchlabí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚS zastavitelná plocha Z2 v Česticích
|
18. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Horní Maršov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS dostavby, přestavby a optimalizace zastavitelných ploch obce Divec
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změny č. 1 ÚPSÚ Radim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
změna č. 1 ÚP Pec pod Sněžkou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
změna č. 1 ÚP Kyje
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změny č. 3 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚP Roudnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS - Výstavba rodinných domů za Soklovnou - Častolovice III. etapa
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 9 ÚP Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - severozápadní část, lokalita č. 1
|
31. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚPO Janov
|
27. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚS k ÚPD Hejtmánkovice - zastavitelné plochy BV22 a BV6 - stavby RD
|
3. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4
|
28. 5. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
změna č. 2 ÚPO Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. 1 ÚP Opočno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 4B ÚP Strážné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nechanice
|
30. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Lokalita Roudničská, k.ú. Třebeš
|
6. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚPSÚ Sukorady
|
1. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
3. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2
|
26. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - plocha A9 k.ú. Vysoká nad Labem
|
1. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Val
|
změna č. 1 ÚP Val
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín - nová
|
18. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ÚP Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 134
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
ÚPSÚ Hronov
|
15. 12. 1988
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS lokalita Z13 Smržov
|
23. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Městské památkové zóny Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kohoutov
|
ÚP Kohoutov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚPSÚ Záměl
|
3. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z5, Z6
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
29. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. VIII. ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem - obec Blešno
|
13. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 2 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚP Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚP Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
změna č. 2 ÚPO Chvaleč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
změna č. 1 ÚP Žďárky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚPSÚ Sedloňov
|
9. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 2 ÚP Obědovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|